Můj kamarád skory pro vás vytvořil test. Moc mu děkuji.
 
Odpovědi zasílejte na e-mail:
i.love.survivor@email.cz  
1) V jaké sérii vyhrála Parvati Shallow?
Kdo přežije : Mikronesie
Kdo přežije : Cookovy Ostrovy
Kdo přežije : Hrdinové vs Zloduši
 
2) V kterém roce se začalo vysílat Kdo přežije a na jakém kanále?
        a.     2004,TV prima
        b.     2000,TV nova
        c.      2000,TV Prima Cool
 
3) Kolik dní trvá jedna série?
        a.      35 dní
        b.      37 dní
        c.       39 dní 
 
Tak jste znalci, nebo máte v těch nejzákladnějších věcech mezery? Doufám že se první test líbil.
 

Vítejte na mém webu

A jste tu. Na mých úžasných stránkách o nejlepší soutěži jaká kdy proběhla.

Kdo přežije (Anglicky Survivor) je americká reality show. Hlavním principem této soutěže je vysazení soutěžících na izolovaném místě v divočině kde soupěří o různé odměny a hlavní výhru v hotovosti. V soutěži se využívá systému postupného vyřazování, kdy soutěžící hlasují proti dalšímu členu v kmeni dokud nezůstane poslední soutěžící, který kromě výhry získá i titul "Poslední Trosečník". V sekci "co by jste měli vědět o survivoru" jsem popsala hlavní věci, které se ve hře objevují.

Již bylo natočeno 25 sérií a to od roku 2000, ale chystají se další.

Jestli máte rádi Survivor tak jako já, jsou tyto stránky jako dělané pro vás.

Budu ráda, když vám tyto stránky pomohou proniknout do světa Kdo přežije.

Ještě takové mé přiznání. Neviděla jsem všechny série, to se musím přiznat. Viděla jsem: Austrálii, Guatemalu, Panamu, CI (Cookovy ostrovy), Fidži, Čínu a Mikronésii. Z ostatních jen ukázky nebo díly v angličtině.  :-)

Když si s něčím nebudete vědět rady, napište mi. Neříkám, že jsem nějaký znalec Survivoru, ale přece něco vím.

Díky za všechny kladné komentáře na moje stránky. :-) 

Mimochodem, když k něčemu napíšu, že si "myslím" znamená to, že si nejsem jistá. :-)

S pozdravem Linduš

 

Pod textem je video, které vás seznámí se soutěžícími v 25. řadě nezvané Survivor: Philippines

Koukám se tak na Kdo přežije a napadlo mě, že vypíšu nějaké hlášky.

  • "Elvis je možná král rock´n´rollu, ale já jsem královna, drž hubu." (Guatemala)
  • "Zatím měli Bobby s Brucem párty v kabibudce" (Panama)
  • "Tak zavoláme Jeffovi na jeho Jeffovskej telefon..." (Fidži)

O všem možném

Titulek: Hi writing about the price for reseller Vložil: Robertter Datum: 16.04.2024

Dia duit, theastaigh uaim do phraghas a fháil.

Titulek: Hi, i am writing about the price Vložil: Robertter Datum: 13.04.2024

Ndewo, achọrọ m ịmara ọnụahịa gị.

Titulek: Hallo i write about your the price Vložil: Robertter Datum: 13.04.2024

Прывітанне, я хацеў даведацца Ваш прайс.

Titulek: Hello Vložil: YanaltEw Datum: 09.04.2024

Hello. I need some advice. call me +79219668577

Titulek: FASSADEN- UND TERRASSENDIELEN AUS SIBIRISCHER LARCHE LARCHELARCHE Vložil: LARCHE Skild Datum: 07.04.2024

Entdecken Sie die zeitlose Schonheit und au?ergewohnliche Qualitat unserer Fassaden- und Terrassendielen aus sibirischer Larche und sichern Sie sich jetzt im Gro?handel einen Lot von 25 Kubikmetern fur Ihre Projekte in Bayern. LARCHE

Titulek: заговор на удачную торговлю - отзывы о 89842861265 Vložil: Peterleare Datum: 07.04.2024

Мой опыт с магией Романа Петровича на сайте nfkts545.ru привел меня к размышлениям о силе веры и силе воли. Заказав заговор на процветание в бизнесе, я увидел, как магия может стать поддержкой и помощью в достижении своих целей. Этот опыт научил меня верить в себя и свои возможности. Писать напрямую в ватсап можно по номеру 8 (984) 286-12-65.


-сильный заговор на хорошую торговлю - маги в настоящем
-сильный заговор на торговлю - настоящие маги сайт 89842861265
-заговор на сахар на торговлю - заговор на успех в торговле nfkts545.ru
-сильный заговор на хорошую торговлю
-заговор на хорошую торговлю
-заговор на сахар на торговлю
-заговор на хорошую торговлю читать
-------------------------------------------------------
-заговор на торговлю на прибыль
-заговор на большую торговлю
-заговор на торговлю на привлечение покупателей

Titulek: Test, just a test Vložil: XRumerTest Datum: 06.04.2024

Hello. And Bye.

Titulek: Crazy discounts! 2 keys left for sale activation key for GSA Search Engine Ranker with a 50% discount Vložil: BryanGlync Datum: 05.04.2024

Hello! Crazy discounts, hurry up!
We are Drop Dead Studio and our goal is to help companies achieve impressive sales results through automated marketing.
[b]2 keys left for sale activation key for GSA Search Engine Ranker with a 50% discount[/b], we are selling due to the closure of the department that works on this software. The price is two times lower than the official store. At the output you will receive a name\key to work with.
[b]Hurry up, keys are limited[/b] Write to us in telegram: [b]@DropDeadStudio[/b]!

The fresh database for XRumer and GSA Search Engine Ranker has gone on sale, as well as a premium database collected by us personally, it contains only those links on which you will receive active links, that is, clickable ones + our own database of 4+ million contact links, for selling electronic goods and everything that your imagination allows you!
[b]ATTENTION! 40% discount only until 04/10/2024[/b]!
When applying, please indicate the promotional code [b]DD40%[/b] in telegram: [b]@DropDeadStudio[/b]!

Titulek: Crazy discounts! 2 keys left for sale activation key for GSA Search Engine Ranker with a 50% discount Vložil: BryanGlync Datum: 05.04.2024

Hello! Crazy discounts, hurry up!
We are Drop Dead Studio and our goal is to help companies achieve impressive sales results through automated marketing.
[b]2 keys left for sale activation key for GSA Search Engine Ranker with a 50% discount[/b], we are selling due to the closure of the department that works on this software. The price is two times lower than the official store. At the output you will receive a name\key to work with.
[b]Hurry up, keys are limited[/b] Write to us in telegram: [b]@DropDeadStudio[/b]!

The fresh database for XRumer and GSA Search Engine Ranker has gone on sale, as well as a premium database collected by us personally, it contains only those links on which you will receive active links, that is, clickable ones + our own database of 4+ million contact links, for selling electronic goods and everything that your imagination allows you!
[b]ATTENTION! 40% discount only until 04/10/2024[/b]!
When applying, please indicate the promotional code [b]DD40%[/b] in telegram: [b]@DropDeadStudio[/b]!

Titulek: Crazy discounts! 2 keys left for sale activation key for GSA Search Engine Ranker with a 50% discount Vložil: BryanGlync Datum: 05.04.2024

Hello! Crazy discounts, hurry up!
We are Drop Dead Studio and our goal is to help companies achieve impressive sales results through automated marketing.
[b]2 keys left for sale activation key for GSA Search Engine Ranker with a 50% discount[/b], we are selling due to the closure of the department that works on this software. The price is two times lower than the official store. At the output you will receive a name\key to work with.
[b]Hurry up, keys are limited[/b] Write to us in telegram: [b]@DropDeadStudio[/b]!

The fresh database for XRumer and GSA Search Engine Ranker has gone on sale, as well as a premium database collected by us personally, it contains only those links on which you will receive active links, that is, clickable ones + our own database of 4+ million contact links, for selling electronic goods and everything that your imagination allows you!
[b]ATTENTION! 40% discount only until 04/10/2024[/b]!
When applying, please indicate the promotional code [b]DD40%[/b] in telegram: [b]@DropDeadStudio[/b]!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Kdo přežije

LOKALITY NATÁČENÍ 1. - 16. SÉRIE

Tady se natáčelo

29.09.2012 20:09

Anketa

Líbí se ti mé stránky?

Ano (231)

25%

Ne (711)

75%

Celkový počet hlasů: 942